Побудова кластерної системи компостування у сільському господарстві — Organic

Побудова кластерної системи компостування у сільському господарстві

О.П.Є. створило систему, яка дозволяє максимально використати потенціал техніки та персоналу, зробити компостування бездотаційним.

В 2017 році проєкт О.П.Є. органік розрибив систему кластерного компостування. Кластерне компостування це наявність 2-х і більше джерела органічних відходів в одному кластері, обмеженій географічній зоні, які обробляються однією мобільною бригадою безпосередньо на місці утворення органічних відходів.

У 2020 році О.П.Є. вийшла на ринок з пропозицією кластерного компостування на комерційній основі.

В перший кластер було включено 5 компостних майданчиків, які оброблялись одночасно. 3 сільськогосподарських підприємства: “Євросем”, “СГ ім.Кравченка”, “Молочні Роси”. Максимальний  логістичний маршрут мобільної бригади складав 202 км. Загальна кількість органічних відходів, що були оброблені в один виробничий цикл, склала 12000 тон.

Для проєкту було підібрано обладнання для аерації німецького виробництва BACKHUS, автотранспорт FORD та причепи розробки OPE machines. Розроблена система яка враховує  виробничі потреби кожного компостного майданчика, логістики та мобільної бригади OPE organic.

Результатом стала прибутковість проєкту у перший виробничий цикл. На наступний рік клієнти, що замовляли послуги у попередньому році, збільшили обсяги замовлення на 125%.